خانه

Shanghai ZhenYi Textile S&T Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shanghai ZhenYi Textile Science Technology Co. Ltd ، یک شرکت مجتمع با تحقیق و توسعه ، تولید و تجارت با هم است.

طی بیش از 15 سال توسعه ، شرکت ما از اصلاح فرصت چین در بازار داخلی استفاده می کند .برخلاف اصل مشتری مداری ، به طور مداوم نوآوری بر اساس نیاز مشتری ، ما متعهد به ارتقاء تجربیات مشتری و جلب احترام و اعتماد از طرف مشتریان از مراحل اولیه شرکتهای خصوصی در صنعت نساجی ، و اکنون شرکت های فناوری پیشرفته یکپارچه ای در این زمینه به فناوری پیشرفته تبدیل شده اند.

ما به عنوان تأمین کننده فناوری پیشرفته صنعت نساجی جهانی. ما متعهد به ارائه راه حل ها و خدمات رقابتی برای رفع هرگونه محصول یا مشکل فنی در فرایند تولید ، کمک به مشتریان در طی فرآیند تولید خود هستیم و همیشه پیشگام بازار هستیم و ما به تکنسین های مربوطه مجهز شده ایم. تیم خدمات در پکن. استانها و استانهای ساحلی شرقی و شهرها در چین و aiso دارای حقوق و مرکز خدمات در آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه است. آمریکای جنوبی .برای ارائه خدمات "یک مرحله" به مشتریان.

ما قاطعانه اعتقاد داریم که فلسفه شرکت های تجاری شرکت "ارزش آفرینی ، راندمان بالا و شرکت مداوم" است. از شرکت پشتیبانی می کند تا به طور جدی به جلو حرکت کند. تیم تجاری ما آماده و آماده خدمت رسانی به شما می باشد .ما بر این باوریم که ما با پیشرفته ترین محصول و فناوری و بهترین خدمات پس از فروش را به شما ارائه می دهیم .ما صمیمانه و مایل به همکاری با شما هستیم تا بتوانیم تجارت درخشان ایجاد کنیم در آینده.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

طی بیش از 15 سال توسعه ، شرکت ما از اصلاح فرصت چین در بازار داخلی استفاده می کند .برخلاف اصل مشتری مداری ، به طور مداوم نوآوری مبتنی بر نیازهای مشتری ، ما متعهد به تقویت تجربیات مشتری و جلب احترام و اعتماد از طرف مشتریان از مراحل اولیه شرکتهای خصوصی در صنعت نساجی ، و اکنون شرکت های فناوری پیشرفته یکپارچه ای در این زمینه به فناوری پیشرفته تبدیل شده اند.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : SUPORFEL / SUPORBELT

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 100000-500000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%